• Rekolekcje Adwentowe dla klas I-VI

• 02.01.2023
          • Trwamy obecnie w radosnym Okresie Bożego Narodzenia. Powracamy jednak myślą do wydarzeń sprzed Świąt, ponieważ w naszej szkole odbyły się Rekolekcje Adwentowe dla klas I-VI pod hasłem Obywatel Królestwa. Uczniowie mieli okazję poprzez różne aktywności zastanowić się czym jest dla nich Kościół i jakie mają w nim miejsce. Część uczestników wybrała się do Wrocławskiej Katedry. Mieliśmy radość gościć wśród nas s. Magdalenę Baczyńską, salezjankę oraz ks. Mikołaja Wyczałka, salezjanina. Ostatnie momenty przed Bożym Narodzeniem były okazją do czuwania przy Żłóbku w oczekiwaniu na przyjście Jezusa.

s.Aleksandra Sys