• Kalendarz szkolny

      • Kalendarz Niepublicznej Szkoły Podstawowej Sióstr Salezjanek im. Jana Pawła II we Wrocławiu

        na rok szkolny 2020/2021

         

         

         

        CZERWIEC

        Wt

         

        1.

         

        Dzień Dziecka – odp. wychowawcy klas

        Dzień bez podręcznika

        Śr

        2.

         

        Cz

        3.

        Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa, Boże Ciało

        Pt

        4.

        Dzień wolny od zajęć dydaktyczno – wychowawczych, zorganizowane są zajęcia opiekuńcze

        Sb

        5.

        ADORACJA Najświętszego Sakramentu w kaplicy szkolnej o godz. 20.00 -21.00

        N

        6.

         

        Pn

        7.

        Ostateczne wystawienie ocen z zajęć dydaktycznych i zachowania za II półrocze oraz rocznych

        Wt

        8.

         

        Śr

        9.

         

        Cz

        10.

         

        Pt

         

        11.

         

        Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa

        Koronka do Miłosierdzia Bożego  w kaplicy szkolnej o godz. 15.00

        Sb

        12.

         

        N

        13.

         

        Pn

        14.

         

        Wt

        15.

         

        Śr

        16.

        Rada klasyfikacyjna, godz.15.30- SP- odp. dyrekcja + wychowawcy

        Cz

        17.

         

        Pt

        18.

        Koronka do Miłosierdzia Bożego  w kaplicy szkolnej o godz. 15.00

        Sb

        19.

         

        N

        20.

         

        Pn

        21.

         

        Wt

        22.

         

        Śr

        23.

         

        Cz

        24.

        Zakończenie klas  VIII godz. 17.00 – odp. p. P. Ilkowska – Kowol , p. G. Giża

        Pt

         

        25.

         

        Koniec roku szkolnego – Msza św. godz.  9.00 w kościele – odp. katecheci

        Dzień Imienin s. Lucyny Gocyły – przełożonej wspólnoty Sióstr

        Sb

        26.

         

        N

        27.

         

        Pn

         

        28.

         

        Rada Plenarna , sprawozdanie z Nadzoru Pedagogicznego za rok szkolny 2020/2021– godz. 10.00- odp. dyrekcja

        Wt

        29.

        Św. Piotra i Pawła

        Śr

        30.

         

         

         

         

        MAJ

        Sb

        1.

        Święto pracy 

        N

        2.

        Dzień Flagi Rzeczpospolitej Polskiej

        Pn

        3.

        NMP Królowej Polski - Dzień wolny od zajęć dydaktyczno –wychowawczych i opiekuńczych

        Wt

        4.

         

        Śr

        5.

        św. Dominika Savio

        Konkurs matematyczny Olimpusek  dla klas I-III – odp. p. A. Jędrzejewska, p. J. Gajda

        Konkurs plastyczno-fotograficzny „ Moja twarz” – odp. p. M. Adamska – Lech

        Światowy Dzień Higieny Rąk – odp. p. K. Małczak

        ADORACJA  Najświętszego Sakramentu w kaplicy szkolnej o godz. 20.00-21.00

        Cz

         

         

        6.

         

         

        Konkurs matematyczny Puchacz Piotr  dla klas I-III – odp. p. A. Jędrzejewska, p. J. Gajda

        Kl. III – konkurs ortograficzny – odp. p. J. Gajda, p. A. Jędrzejewska

        Europejski Dzień Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego kl. I-IV – odp. p. K. Małczak, p. M. Adamska – Lech, p. J.Nowak

        Pt

        7.

        Dzień biblioteki i Bibliotekarza

        Sb

        8.

         

        N

        9.

         

        Pn

        10.

        Konkurs ortograficzny dla klas III - odp. p. J. Gajda, p. A. Jędrzejewska

        Wt

        11.

        Konkurs plastyczny dla klas I-III „Wszyscy jesteśmy dziećmi świata” – odp. p. J. Gajda, p. M. Hyk

        Śr

        12.

         

        Cz

        13.

        św. Marii Dominiki Mazzarello – współzałożycielki Zgromadzenia

        Pt

        14.

        Koronka do Miłosierdzia Bożego  w kaplicy szkolnej o godz. 15.00

        Sb

        15.

         

        N

        16.

        Wniebowstąpienie Pańskie

        Pn

        17.

        Zebrania z Rodzicami i konsultacje (od 17 – 21.05.) od godz. 17.00

        Wt

        18.

        Dzień Patrona szkoły Jana Pawła II – Msza św. w kościele parafialnym godz. 9.00 - odp. p. Z. Racko, p. U. Mikrut, p. A. Rybak, s. L. Gocyła, s. W. Kubiaczyk, s. E. Piotrowska

        Śr

        19.

         

        Cz

         

        20.

         

        Konkurs recytatorski dla klas I-III – „Mama, Tata w poezji dziecięcej” -  odp. wychowawcy klas I

        Szkolny konkurs z języka niemieckiego dla klas IV-VI „Kennst du dieses Tier” – odp. p. K. Małczak,

        p. A. Pawula

        Pt

         

         

        21.

         

         

        Ostateczny termin wystawienia ocen proponowanych z zajęć dydaktycznych i zachowania za II

        półrocze oraz proponowanych rocznych

        Koronka do Miłosierdzia Bożego  w kaplicy szkolnej o godz. 15.00

        Sb

        22.

        Dzień Otwarty  – godz.10.00 - Odpracowujemy 14 października- odp. dyrekcja, wychowawcy

        N

        23.

        Zesłanie Ducha Świętego

         

        Pn

        24.

        Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła

        Uroczystość Maryi Wspomożycielki

        Wt

        25.

        Egzamin po ósmej klasie - j. polski

        Śr

         

        26.

         

        Dzień Matki

        Rada Pedagogiczna godz.15.30: zatwierdzenie programów nauczania, podręczniki, zajęcia pozalekcyjne, kalendarz na rok szkolny 2021/2022, sprawy bieżące – odp. Dyrekcja

        Konkurs przyrodniczo-ekologiczny EDI na poziomie klas 1-3- odp. p. A. Jędrzejewska

        Egzamin po ósmej klasie - matematyka

        Cz

        27.

        Egzamin po ósmej klasie – j. angielski

        Pt

        28.

        Koronka do Miłosierdzia Bożego  w kaplicy szkolnej o godz. 15.00

        Sb

        29.

         

        N

        30.

        Najświętszej Trójcy

        Pn

        31.

        kl.  II – konkurs ortograficzny -  odp. p. M. Hyk, p. A. Płomińska

         

         

         

        KWIECIEŃ

        Cz

        1.

        Wielki Czwartek  - PRZERWA ŚWIĄTECZNA 1-6.04.

        Pt

        2.

        Wielki Piątek

        Sb

        3.

        Wielka  Sobota

        N

        4.

        Wielkanoc

        Pn

        5.

        Poniedziałek Wielkanocny

        Wt

        6.

        PRZERWA ŚWIĄTECZNA

        Śr

        7.

        Konkurs Olimpusek a języka Angielskiego dla klas 1- 3 i Olimpus z Języka Angielskiego dla klas 4 -8 – odp. p. M. Polikowska

        Cz

        8.

         

        Pt

        9.

         

        Sb

        10.

         

        N

        11.

        Niedziela Miłosierdzia  Bożego

        Pn

        12.

         

        Wt

        13.

        Warsztaty dla kl. I-III z pierwszej pomocy -odp. p. A. Jędrzejewska

        Śr

        14.

        Rada Pedagogiczna, szkolenie członków szkolnych zespołów nadzorujących egzamin

        Ósmoklasisty – odp. dyrekcja

        Cz

        15.

         

        Pt

        16.

         

        Sb

        17.

         

        N

        18.

         

        Pn

        19.

         Akcja społeczno-edukacyjna „Żonkile” – odp. p. P. Ilkowska - Kowol

        Wt

        20.

         

        Śr

        21.

        II edycja  szkolnego  konkursu ekologicznego „ Segregujemy odpady” –  konkurs dla klas piątych i szóstych – odp. p. B. Maciejczak

        Cz

        22.

        Międzynarodowy Dzień Ziemi (ankieta) – odp. p. E. Pietrzyk

        Pt

         

         

        23.

         

         

        Koronka do Miłosierdzia Bożego  w kaplicy szkolnej o godz. 15.00

        Ogólnopolski konkurs plastyczno-językowy z języka niemieckiego Bilderidiome  - odp. p. K.  Małczak, p. A. Pawula

        Sb

         

        24.

         

        Dzień Otwarty (jeśli będzie taka możliwość) – godz.10.00- Odpracowujemy 14 października- odp. dyrekcja, wychowawcy

        N

        25.

         

        Pn

        26.

         

        Wt

        27.

         

        Śr

        28.

         

        Cz

        29.

         

        Pt

        30.

        Apel z okazji Konstytucji 3-go Maja  dla klas I-VIII – odp. p. Z. Racko, SU, p. P. Ilkowska – Kowol

         

         

         

        MARZEC

        Pn

         

         

        1.

         

         

        Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych -- odp. p. P. Ilkowska- Kowol

        VII Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny „ Mistrz Recyklingu i Przyjaciele” dla uczniów klas V-VIII

        01.-30.03. – odp. p. B. Maciejczak

        Wt

        2.

        Konkurs Plastyczno – cyfrowy Fundusze Norweskie i EOG – o tym się wie! – odp. p. J. Nowak,

        Śr

        3.

         

        Cz

         

         

         

         

        4.

         

         

         

         

        Szkolny konkurs biblijny – odp. katecheci

        Wiosenne inspiracje- konkurs plastyczny – odp. p. M. Adamska-Lech

        Przystąpienie do IV edycji projektu edukacyjnego „Bezpieczny Dolnoślązak” odp. p. K. Małczak,

        p. J. Nowak

        REKOLEKCJE DLA KLAS VII – VIII – odp. s. L. Gocyła

        Pt

         

         

        5.

         

         

        REKOLEKCJE DLA KLAS VII – VIII – odp. s. L. Gocyła

        Koronka do Miłosierdzia Bożego  w kaplicy szkolnej o godz. 15.00

        ADORACJA Najświętszego Sakramentu w kaplicy szkolnej o godz. 20.00-21.00

        Sb

        6.

         

        N

        7.

        III niedziela Wielkiego Postu 

        Pn

        8.

        Dzień Kobiet

        Wt

         

         

        9.

         

         

        Konsultacje dla Rodziców online ( 9 – 12.03) od. godz. 17.00 – 19.00  – nauczyciele przedmiotowcy

        Słówko - Walka o kształtowanie się granic II Rzeczpospolitej (Powstania śląskie) –  

        odp. p. P. Ilkowska - Kowol

        Śr

        10.

        Etap wojew. Dyktanda  Niepodległościowego,  godz. 13.00  w gr. IV – VI, VII – VIII - p. odp. G. Szewczuk

        Cz

        11.

        II etap regionalny konkursu z języka niemieckiego Lust auf Lesen – odp. p. K. Małczak, p. A. Pawula

        Pt

         

        12.

         

        Koronka do Miłosierdzia Bożego  w kaplicy szkolnej o godz. 15.00

        Finał (etap wojewódzki) Zdolnego Ślązaka z j. niemieckiego – odp. nauczyciele j. niemieckiego

        Sb

        13.

         

        N

        14.

        IV niedziela Wielkiego Postu 

        Pn

        15.

        Dzień liczby Pi – wydanie specjalne gazetki – odp. Joanna Nowak

        Wt

        16.

         

        Śr

         

        17.

         

        Szkolenie dla wychowawców (ocena zachowania) – odp. p. A. Kalita

        Próbny egzamin ósmoklasisty z języka polskiego – odp.  p. G. Szewczuk

        Dzień św. Patryka – projekt „Irlandia w szkole” pod patronatem Fundacji Kultury Irlandzkiej –

        odp. nauczyciele języków obcych

        Cz

        18.

        Próbny egzamin ósmoklasisty z  matematyki – odp. p. G. Szewczuk

        Pt

         

        19.

         

        Próbny egzamin ósmoklasisty z języka angielskiego – odp. p. G. Szewczuk

        Konkurs Gra w programie Scratch „bezpieczny w sieci” – odp. p. K. Małczak

        Uroczystość Św. Józefa

        Koronka do Miłosierdzia Bożego  w kaplicy szkolnej o godz. 15.00

        Sb

        20.

         

        N

        21.

        V niedziela Wielkiego Postu 

        Pn

        22.

        Pierwszy dzień wiosny – Dionizje kl. V – VIII – odp. nauczyciele humaniści

        Konkurs  Palm Wielkanocnych – odp. p. E. Pietrzyk

        Światowy Dzień Wody- projekt z obszaru ochrony środowiska – odp. p. K. Małczak

        Wt

        23.

        22.03-26.03.21 Międzynarodowa kampania z zakresu edukacji finansowej Global Money Week 2021 – odp. p. K. Małczak, p.  J. Nowak

        Śr

         

         

        24.

         

         

        „ Wielki Test Edukacyjny – Morza i lądy”   konkurs geograficzny online dla uczniów klas V - VIII  -

        odp. p. B. Maciejczak

        Olimpusek z j. polskiego dla kl. I – III – odp. p. J. Gajda, p. A. Jędrzejewska

        Cz

        25.

        Zwiastowanie Pańskie

        Olimpusek z matematyki dla kl. I – III – odp. p. J. Gajda, p. A. Jędrzejewska

        Pt

        26.

        Konkurs na wybraną stację Drogi krzyżowej – odp. p. A. Rybak

        Koronka do Miłosierdzia Bożego w kaplicy szkolnej o godz. 15.00

        Sb

        27.

         

        N

        28.

        Niedziela Palmowa

        Pn

        29.

        Konkurs plastyczno- informatyczny na jajo wielkanocne wykonane z wykorzystaniem graficznych programów komputerowych dla klas I-III - odp. p. A. Jędrzejewska, p. J. Gajda

        Wt

        30.

        Konkurs recytatorski literatury obcojęzycznej dla klas 4 – 8 – język angielski, niemiecki i włoski - odp. nauczyciele języków obcych

        Śr

        31.

        Życzenia świąteczne - apel  – odp. p. Z. Racko, SU

         

         

         

        LUTY

        Pn

        1.

        Zebrania z rodzicami online od 1.02 – 4.02.2021 r.

        Wt

         

        2.

         

        Święto Ofiarowania Pańskiego, Światowy Dzień Życia Konsekrowanego

        Msza św. godz. 9.00

        Śr

        3.

         

        Cz

        4.

        Konkurs karnawałowy dla kl. I – III

        Wpisani w przyrodę- konkurs przyrodniczy II etap - odp. B. Laskowska

        Pt

        5.

        ADORACJA Najświętszego Sakramentu w kaplicy szkolnej o godz. 20.00-21.00

        Sb

        6.

         

        N

        7.

         

        Pn

        8.

         

        Wt

        9.

        Próbny egzamin ósmoklasisty z języka polskiego – p. G. Szewczuk

        Dzień Bezpiecznego Internetu – odp. p. J. Nowak, p. K. Małczak

        Śr

         

         

        10.

         

         

        Próbny egzamin ósmoklasisty z  matematyki – p. G. Szewczuk

        Wpisani w przyrodę- konkurs przyrodniczy III etap- odp. B. Laskowska

        Rada Pedagogiczna – podsumowanie nadzoru pedagogicznego za I półrocze -godz. 15.30.

        Cz

        11.

        Próbny egzamin ósmoklasisty z języka angielskiego – p. G. Szewczuk

        Pt

        12.

         

        Sb

        13.

         

        N

        14.

         

        Pn

        15.

         

        Wt

        16.

        Konkurs geograficzny pt.  Matematyka w geografii dla klas 7-8 – odp. p. B. Maciejczak

        Śr

        17.

        Środa popielcowa

        Msza św. w kościele parafialnym o godz. 8.00.  –odp. katecheci

        Cz

        18.

         

        Pt

        19.

         

        Sb

        20.

         

        N

        21.

        I niedziela Wielkiego Postu

        Pn

        22.

         

        Wt

        23.

        Dzień Języka Ojczystego – odpowiedzialni poloniści

        Śr

         

        24.

         

         

        Cz

        25.

        Szkolny konkurs o Janie Pawle II – odp. Katecheci

        Pt

         

         

        26.

         

         

        Konkurs plastyczny „ Piękny ogród „ – kolaż – odp. Małgorzata Adamska – Lech

        Konkurs plastyczno- cyfrowy Fundusze Norweskie i EOG - o tym się wie! – odp. p.  J. Nowak,

        p. K. Małczak

        Sb

        27.

         

        N

        28.

        II niedziela Wielkiego Postu 

         

         

         

         

        STYCZEŃ

        Pt

        1.

        Nowy Rok; Świętej Bożej Rodzicielki

        Sb

        2.

         

        N

        3.

         

        Pn

        4.

        Ferie zimowe od 04.- 17.01.2021

        Wt

        5.

        ADORACJA Najświętszego Sakramentu w kaplicy szkolnej o godz. 20.00-21.00

        Śr

        6.

        Uroczystość Objawienia Pańskiego

        Światowy Dzień Misyjny Dzieci

        Orszak Trzech Króli

        Cz

        7.

         

        Pt

        8.

        Koronka do Miłosierdzia Bożego w kaplicy szkolnej o godz. 15.00

        Sb

        9.

         

        N

        10.

        Chrzest Pański

        Pn

        11.

         

        Wt

        12.

         

        Śr

        13.

         

        Cz

        14.

         

        Pt

        15.

         

        Sb

        16.

         

        N

        17.

         

        Pn

        18.

         

        Wt

        19.

         

        Śr

        20.

        Ostateczny termin wystawienia ocen na I półrocze

        Cz

        21.

        Dzień Babci

        Pt

        22.

        bł. Laury Vicuna; Dzień Dziadka

        Sb

        23.

         

        N

        24.

         

        Pn

        25.

         

        Wt

        26.

         

        Śr

        27.

        Rada klasyfikacyjna

        Cz

        28.

         

        Pt

        29.

         

        Sb

        30.

         

        N

        31.

        Św. Jana Bosko

         

         

         

        GRUDZIEŃ

        Wt

         

         

        1.

         

         

        Konkurs z informatyki na najzabawniejszą/najpiękniejszą kartkę multimedialną w programie Scratch dla klas IV-VI – odp. p. K. Małaczak

        Ogłoszenie wyników I etapu konkursu Pix Programming Challenge - Pix2020 - odp. p. J. Nowak

        Śr

        2.

         

        Cz

        3.

         

        Pt

        4.

        Dzień św. Mikołaja – odp. wychowawcy klas

        Koronka do Miłosierdzia Bożego w kaplicy szkolnej o godz. 15.00

        Sb

         

         

        5.

         

         

        ADORACJA Najświętszego Sakramentu w kaplicy szkolnej o godz. 20.00-21.00

        Półfinał Konkursu  Pix Programming Challenge - Pix2020 - godz. 9:00 - 14:00 - odp. p. J. Nowak

        N

        6.

        II Niedziela Adwentu

        Pn

        7.

         

        Wt

        8.

        Uroczystość Niepokalanego Poczęcia N.M.P.

        Śr

        9.

         

        Cz

        10.

         

        Pt

        11.

        Koronka do Miłosierdzia Bożego  w kaplicy szkolnej o godz. 15.00

        Sb

        12.

         

        N

        13.

        III Niedziela Adwentu

        Pn

         

         

         

        14.

         

         

         

        Ostateczny termin poinformowania uczniów i rodziców o proponowanej  ocenie nds. na I półrocze 2020/2021

        Konsultacje online dla Rodziców wszystkich klas od 14 – 21.12. - godz.17.00 – 19.00 - odp. nauczyciele przedmiotowcy według harmonogramu

        Wt

         

         

        15.

         

         

        Konkurs dla kl. I-III na kartkę świąteczną – odp. p. M. Pruszkowska

        Konkurs na najciekawszą kartkę świąteczną w języku angielskim, niemieckim i włoskim - odp. nauczyciele języków obcych

        Śr

        16.

        Ostateczny termin zgłoszenia do Szkolnego konkursu recytatorskiego i wokalno-muzycznyego  kolęd, pastorałek i piosenek bożonarodzeniowych online – odp.  p. U. Mikrut

        Rozpoczęcie Nowenny do Bożego Narodzenia

        Cz 

        17.

         

        Pt

        18.

        Konkurs z języka niemieckiego Lust auf Lesen – odp. p. K. Małczak

        Sb

        19.

         

        N

        20.

        IV Niedziela Adwentu

        Pn

         

        21.

         

        REKOLEKCJE ONLINE DLA KLAS I-III – odp. zespół katechetyczny

        REKOLEKCJE ONLINE DLA KLAS IV-VI – odp. zespół katechetyczny

        Wt

        22.

        REKOLEKCJE ONLINE DLA KLAS I-III – odp. zespół katechetyczny

        REKOLEKCJE ONLINE DLA KLAS IV-VI – odp. zespół katechetyczny

        Rada Pedagogiczna online o godz. 15.00 – odp. dyrekcja

        Spotkanie online dla absolwentów godz. 17.00- odp. p. M. Mleczek, p. M. Młynarczyk

        Śr

        23.

        Przerwa świąteczna: 23.12. – 03.01.

        Cz

        24.

        Wigilia

        Pt

        25.

        Boże Narodzenie

        Sb

        26.

        Św. Szczepana

        N

        27.

        Świętej Rodziny

        Pn

        28.

         

        Wt

        29.

         

         

         

         

        LISTOPAD

        N

        1.

        Uroczystość Wszystkich Świętych

        Pn

        2.

         

        Wt

        3.

         

        Śr

        4.

        Rada Pedagogiczna online – godz. 15.30 - odp. dyrekcja – szkolenie – odp. p. A. Kalita

        Cz

        5.

        Konkurs patriotyczny plastyczny dla kl. I-III – odp. p. A. Płomińska, p. A. Radkowska

        Adoracja Najświętszego Sakramentu w kaplicy szkolnej o godz. 20.00-21.00

        Pt

        6.

         

        Sb

        7.

         

        N

        8.

         

        Pn

        9.

         

        Wt

         

         

        10.

         

         

        Apel patriotyczny online kl. I-VIII –odp. p. Z. Racko, p. M. Młynarczyk, p. P. Ilkowska – Kowol,

        K. Małczak, s. L. Gocyła

        Konkurs ekologiczny – odp. p. B. Maciejczak

        Śr

        11.

        Święto Niepodległości - dzień wolny od zajęć dydaktyczno-wychowawczych

        Cz

        12.

         

        Pt

        13.

        Koronka do Miłosierdzia Bożego  w kaplicy szkolnej o godz. 15.00

        Sb

        14.

         

        N

        15.

         

        Pn

         

        16.

         

        Zebrania z rodzicami online od godz. 17.00 (16.11 – 20.11) - odp. wychowawcy

        Konkurs z języka angielskiego „ Język i obraz” – odp. p. K. Rokita – Storta

        Wt

        17.

        Ogólnopolski Dzień Praw Dziecka - DEBATA UCZNIOWSKA – odp. p. Z. Racko,  p. P. Ilkowska – Kowol, SU

        Śr

        18.

         

        Cz

        19.

        Konkurs Informatyczny – „Bóbr” – odp. p. J. Nowak

        Pt

        20.

        Dzień życzliwości – odp. K. Małczak

        Koronka do Miłosierdzia Bożego  w kaplicy szkolnej o godz. 15.00

        Sb

        21.

         

        N

        22.

         Uroczystość Chrystusa Króla

        Pn

        23.

        Cecyliada - Rodzinny konkurs piosenki religijnej  - odp. p.  A. Rybak, s. L. Gocyła

        Wt

        24.

        Rodzinny Konkurs Szopek  – odp. p. A. Rybak

        Śr

        25.

        Ogólnopolski Konkurs Biblijny – EDI EDU online – odp. s. L. Gocyła

        Warsztaty online dla rodziców kl. I – V godz. 17.00: „ Sposób na urwisa – jak  radzić sobie z zachowaniami opozycyjno – buntowniczymi” – prowadząca p. A. Kalita - psycholog

        Cz

        26.

        Alfik matematyczny – odp. p. A. Chęcińska

        Pt

        27.

        Koronka do Miłosierdzia Bożego  w kaplicy szkolnej o godz. 15.00

        Sb

        28.

         

        N

        29.

        I Niedziela Adwentu

        Pn

        30

         

         

         

         

         

        PAŹDZIERNIK

        Cz

         

        1.

         

        Trzecia  rocznica odejścia do domu Ojca śp. Anny Wolnej- Msza św. o godz. 7.00 w koś. paf. 

        Spowiedź św. dla klas  IV SP i dla chętnych uczniów – odp. katecheci

        Dyktando Niepodległościowe – odp. polności

        Pt

         

         

        2.

         

        Św. Aniołów Stróżów

        Msza św. w kościele parafialnym dla klas  IV a, b SP- odp. katecheci

        Koronka do Miłosierdzia Bożego  w kaplicy szkolnej o godz. 15.00

        Sb

        3.

         

        N

        4.

         

        Pn

        5

         

        Wt

        6.

         

        Śr

        7.

        NMP Różańcowej - konkurs na najpiękniejszy różaniec – odp. katecheci

        Cz

        8.

        Pasowanie na ucznia klas pierwszych SP: godz. 9.00 kl. I a, godz.10.30 kl. I b - odp. wychowawcy klas pierwszych

        Klasy I, II i III– wycieczki integracyjne

        „Maks Matematyczny”- odp. p. J. Nowak

        Pt

        9.

        Akcja czytelnicza „ Przerwa na czytanie” – odp. p. M. Młynarczyk

        Sb

        10.

         

        N

        11.

        Dzień Papieski

        Pn

        12.

        Konkurs plastyczny „Barwy jesieni” – odp. p. M. Pruszkowska

        Wt

        13.

        Msza św. w kościele parafialnym z okazji Dnia Edukacji Narodowej o godz. 9.00 - odp. katecheci, (uczestniczą delegacje z poszczególnych klas)

        Apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej – odp. p. G. Szewczuk, p. M. Młynarczyk, (s. L. Gocyła i p. A. Kramarczyk – Pępek – oprawa muzyczna)

        Rada pedagogiczna – godz. 15.30 – odp. dyrekcja

        Dzień bez podręcznika

        Śr

         

        14.

         

        Dzień Edukacji Narodowej  - dzień wolny od zajęć dydaktyczno-wychowawczych, w szkole organizowane są zajęcia opiekuńczo-wychowawcze

        Cz

        15.

         

        Pt

        16.

        Dzień Papieski –odp. katecheci

        Olimpiada Języka Angielskiego dla Juniorów – odp. p. A. Jeżewska

        Koronka do Miłosierdzia Bożego  w kaplicy szkolnej o godz. 15.00

        Sb

        17.

         

        N

        18.

        Światowa Niedziela Misyjna; Tydzień Misyjny , 18 – 25.10.

        Pn

        19.

        Konsultacje online dla Rodziców klas I - III od 19 – 23.10. - godz.17.00 – 19.00 - odp. wszyscy nauczyciele (harmonogram spotkań zostanie podany)

        Rozpoczęcie w szkole Akcji Misyjnej z okazji Tygodnia Misyjnego – odp. katecheci

        Olimpus- biologia, geografia, chemia, fizyka- sesja jesienna- odp. nauczyciele przedmiotów przyrodniczych

        zDolny Ślązak z języka polskiego I etap – odp. p. G. Szewczuk

        zDolny Ślązak z historii I etap – odp. p. G. Szewczuk

        Konkurs dla klas 8 Union Jack Contest+ - odp. p. A. Jeżewska

        Wt

         

        20.

         

        zDolny Ślązak z j. angielskiego I etap – odp. p. G. Szewczuk

        zDolny Ślązak z j. niemieckiego I etap – odp. p. G. Szewczuk

        Śr

        21.

        Spotkanie dla wychowawców klas- godz. 15.30- odp. dyrekcja, psycholog, pedagog szkolny

        zDolny Ślązak z matematyki I etap – odp. p. G. Szewczuk

        zDolny Ślązak z fizyki I etap – odp. p. G. Szewczuk

        Cz

         

        22.

        zDolny Ślązak z biologii I etap – odp. p. G. Szewczuk

        zDolny Ślązak z chemii I etap – odp. p. G. Szewczuk

        Pt

         

        23.

         

        Koronka do Miłosierdzia Bożego  w kaplicy szkolnej o godz. 15.00

        zDolny Ślązak z geografii I etap – odp. p. G. Szewczuk

        Sb

        24.

         

        N

        25.

         

        Pn

         

         

        26.

         

         

        Konsultacje online dla Rodziców klas IV - VIII od 26 – 30.10. - godz.17.00 – 19.00 - odp. wszyscy nauczyciele (harmonogram spotkań zostanie podany)

        Konkurs fotograficzny – Złota Jesień - odp. p. M. Adamska-Lech

        Wt

         

        27.

         

        Przegląd pieśni i poezji patriotycznej o godz. 9.00  – odp. p. U. Mikrut, p. A. Kramarczyk - Pępek, s. L. Gocyła, s. I Gryń, s. W. Kubiaczyk

        Śr

        28.

        Dzień kultury irlandzkiej dla klas: II, IV, V, VI, VII, VIII – odp. p. I. Popławska oraz angliści

        Cz

        29.

         

        Pt

        30

        Konkurs „przebranie za świętych”- Holy Wins - odp. katecheci

        Sb

        31

         

         

         

         

         

         

        WRZESIEŃ

        Wt

        1.

        Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

        Śr

        2.

         

        Cz

        3.

         

        Pt

        4.

        Koronka do Miłosierdzia Bożego  w kaplicy szkolnej o godz. 15.00

        Sb

        5.

        ADORACJA Najświętszego Sakramentu w kaplicy szkolnej -godz. 20.00-21.00

        N

        6.

         

        Pn

         

        7.

         

        Diagnoza gotowości szkolnej dla klas I a, b – odp. wychowawcy

        Diagnoza z j. polskiego dla kl. IV SP- odp. p. Z. Racko, p. U. Mikrut

        Wt

        8.

        Diagnoza z matematyki dla kl. IV SP– odp. p. A. Chęcińska

        Śr

        9.

        Zebrania z rodzicami: 16.30 kl. II – III, 17.00 kl. IV – VI, 17.30 kl. VII - VIII – odp. wychowawcy

        Cz

        10.

         

        Pt

        11.

        Koronka do Miłosierdzia Bożego  w kaplicy szkolnej o godz. 15.00

        Sb

        12.

         

        N

        13.

        X Tydzień wychowania 13-19.09.

        Pn

        14.

        Konkurs na najpiękniejszy różaniec dla Matki Bożej – odp. Katecheci                            Podwyższenie Krzyża Św.

        Wt

        15.

        Wybory do SU – odp. p. Z. Racko

        Śr

        16.

        Rada Pedagogiczna godz. 15.30- odp. dyrekcja

        Cz

        17.

        Konkurs dla klas I-III –„ Kartka z wakacji” – odp. p. A. Jędrzejewska, p. J. Gajda

        Pt

         

         

        18.

         

         

        Uczczenie św. Stanisława Kostki – odp. katecheci

        Diagnoza z geografii dla klas VII – odp. p. B. Maciejczak

        Koronka do Miłosierdzia Bożego  w kaplicy szkolnej o godz. 15.00

        Sb

        19.

         

        N

        20.

         

        Pn

        21.

         

        Wt

        22.

         

        Śr

        23.

        Konkurs ekologiczny „Segregujemy odpady” dla klas 7 i 8 w ramach akcji sprzątanie świata - odp. p. B. Maciejczak

        Cz

         

        24.

         

        Wycieczka integracyjna dla klas czwartych – odp. wychowawcy

        Olimpiada Matematyczna Juniorów – odp. p. J. Nowak

        Pt

        25.

        Koronka do Miłosierdzia Bożego  w kaplicy szkolnej o godz. 15.00

        Sb

        26.

         

        N

        27.

         

        Pn

         

        28.

         

        Egzamin na kartę rowerową – odp. p. E. Pietrzyk

        Europejski dzień języków obcych - odp. nauczyciele języków obcych

        Wt

        29

         

        Śr

         

        30

         

        Wyniki diagnoz uczniów nowych – odp. nauczyciele poszczególnych przedmiotów

        Wirtualne spotkanie z Absolwentami – odp. p. M. Młynarczyk, p. M. Mleczek

         

         

         

         

         

         

         

         

         

    • Kontakty

      • Niepubliczna Szkoła Podstawowa Sióstr Salezjanek im. Jana Pawła II
      • sekr.spw@cmw.osw.pl
      • 71 343 72 97
      • Plac Franciszkański 1-3 50-070 Wrocław
      • Sekretarka szkolna pani Ewa Tomaszewska. Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 15:30.
  • Galeria zdjęć

      brak danych