Środa 23.01.2019

Nawigacja

 

Witamy na naszej stronie!

  • ZAPRASZAMY NA KONCERT BOŻONARODZENIOWY  23 stycznia o godz. 18.00 

                             ZAPRASZAMY NA KONCERT BOŻONARODZENIOWY
                                                 23 stycznia o godz. 18.00 

    W programie:
    - jasełka,
    - występy laureatów szkolnego konkursu "Dziś Nadzieja rodzi się,"
    - występ scholi, grupy tanecznej i szkolnego zespołu muzycznego.

                                                 Serdecznie zapraszamy!
     

  • KOLĘDOWANIE W DOLNOŚLĄSKIM CENTRUM ONKOLOGII
    21.01.2019

     

    KOLĘDOWANIE W DOLNOŚLĄSKIM CENTRUM ONKOLOGII

     

      Dnia 18.01.2019 uczniowie naszej szkoły wraz z Siostrą Lucyną Gocyłą uświetnili swoim śpiewem Mszę      Świętą o godzinie 10:30 w kaplicy Dolnośląskiego Centrum Onkologii we Wrocławiu.

      Przed Mszą Świętą Ksiądz Kapelan przybliżył dzieciom sytuację pacjentów znajdujących się w Dolnośląskim Centrum Onkologii we Wrocławiu oraz opowiedział o patronie osób chorych na raka, św. Peregrynie, który sam został uleczony przez Boga z choroby nowotworowej.

  • Ogólnopolski Konkurs "Biblia i Przypowieści Biblijne
    21.01.2019

     

    WYNIKI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU BIBLIJNEGO EDU 

    W tym roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie EDI „Biblia i Przypowieści Biblijne”. 
    Konkurs odbył się w trzech grupach wiekowych.

    W klasach I-III spośród 410 uczniów z całej Polski najwyższe 12 miejsce zajęła Teresa Milewska z kl. III b a pozostała szóstka uczniów zmieściła się w pierwszej 50-tce, co jest ogromnym osiągnięciem.

    W drugim poziomie wiekowym, z klas IV-VI konkurencja okazała się bardziej liczna, bo aż 1894 uczestników z całego kraju wzięło w nim udział. Uczniowie klasy Va - Gabriela Kosendiak zajęła 6 miejsce a Stanisław Lemański miejsce 8 otrzymując WYRÓŻNIENIE.

  • Konkurs informatyczny "Bóbr"
    14.01.2019

      Wyniki XIII edycji Konkursu Informatycznego „Bóbr” 2018

    KATEGORIA 

    Skrzat – Szkoła podstawowa, klasy I-III: Wyróżnienie Jakub Bogusławski

    Benjamin – Szkoła podstawowa, klasy IV-VI:
                                                      I miejsce Stanisław Lemański oraz Jakub Dolla
                       II miejsce Marcin Laskowski

    Serdecznie gratuluję i życzę dalszych sukcesów.

    Joanna Nowak

  • Wyniki Ogólnopolskiej Olimpiady Mitologicznej "Olimpus"
    18.01.2019

    Wyniki Ogólnopolskiej Olimpiady Mitologicznej "Olimpus"

    poziom klas IV - VI:

    1.Gabriela Marcinkowska miejsce 9 - dyplom laureata
    2.Aniela Hoc miejsce 14 - dyplom laureata
    3.Hanna Simenya miejsce 15 - dyplom laureata


    Poziom klas VII - III gim:

    1.Jakub Hanzel miejsce 5 - dyplom laureata, nagroda książkowa
    2.Ksawery Kochanowicz miejsce 8 - dyplom laureata
    3.Michał Świątek miejsce 10 - dyplom laureata
    4.Izabela Rawska miejsce 14 - dyplom laureata

    Serdeczne gratulacje i życzę dalszych sukcesów!
    Patrycja Ilkowska

Kontakt

  • Niepubliczna Szkoła Podstawowa Sióstr Salezjanek im. Jana Pawła II
    Plac Franciszkański 1-3
    50-070 Wrocław
  • (+71) 343 72 97

Środa 23.01.2019

liczba odwiedzin: 990416