• Wyślij pączka do Afryki

• 01.02.2021
          • Fundacja Kapucyni i Misje w tym roku kolejny raz prowadzi akcję „Wyślij pączka do Afryki”. Zamiast samemu zajadać się pączkami, możesz podzielić się nimi z głodnymi dziećmi w Republice Środkowoafrykańskiej i Czadzie.

Pomóc można bez wychodzenia z domu – kupując „wirtualnego pączka” na stronie www.paczek.kapucyni.pl

Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na projekty pomocowe, edukacyjne oraz charytatywne.

Kupujesz pączki i rośnie Ci serce, bo pomagasz potrzebującym.

To bardzo proste!

Włącz się w akcję – wyślij pączka do Afryki!

Marlena Mleczek

• Kolęda w naszej szkole.

• 03.02.2021
          • Kolęda w naszej szkole.

W tym roku z powodu pandemii COVID – 19, kolęda miała zupełnie inny charakter. W czwartek 21 stycznia br. z zachowaniem wszelkich norm bezpieczeństwa ks. Tomasz Hawrylewicz pobłogosławił poszczególne klasy. Szczęście mieli uczniowie klas I – III, bo oni  uczestniczyli w tym wydarzeniu.  Niełatwo było wchodzić do pustych klas, tam gdzie lekcje mają klasy IV – VIII. W szkole pachniało kadzidłem i wszędzie rozbrzmiewały kolędy, ale był to przede wszystkim czas modlitwy za całą społeczność szkolną. Niech więc ten Nowy Rok będzie dla każdego z nas czasem błogosławionym, czasem powierzania Bogu spraw osobistych, spraw naszej szkoły z wielką prośbą o ustanie pandemii i powrót wszystkich uczniów do nauki stacjonarnej. Pobłogosławione klasy czekają!