• Sukcesy pływackie Miłosza Lewczuka

• 08.04.2024
          • Uprzejmie informujemy o kolejnych sukcesach pływackich naszego ucznia, Miłosza Lewczuka z klasy 4a.

Na zawodach SWIMMANIA Dolnośląska Liga Pływacka - III edycja 2023/2024 we Wrocławiu, Miłosz zdobył:

1) srebrny medal na dystansie 50m stylem motylkowym na długim basenie

2) srebrny medal na dystansie 100m stylem dowolnym na długim basenie wśród 56 pływaków rocznika 2013.

Wielkie gratulacje Miłosz!

• Nagrodzeni #FLL

• 03.04.2024
          • Dzisiaj na słówku zespół "Hungry Lego Bricks" dostał nagrody za udział w konkursie #firstlegoleague. Zespół zajął III miejsce w kat. Robot Game. Gratulujemy całemu zespołowi za zaangażowanie, wytrwałość, dążenie do celu oraz świetny wynik i zabawę w duchu fair play.

Katarzyna Małczak

• Broker Informacji Junior

• 03.04.2024
          • 13 marca 2024 roku uczennice klasy VI b Paulina Chachaj i Helena Otfinowska wzięły udział w finale wrocławskiego międzyszkolnego konkursu „Broker Informacji Junior”. Nasza drużyna zajęła IV miejsce. Głównym celem konkursu jest sprawdzenie umiejętności wyszukiwania informacji ze źródeł bezpośrednich, katalogów bibliotecznych i Internetu. To doskonały sprawdzian ze znajomości posługiwania się elektronicznym źródłem wiedzy jakim jest komputer oraz umiejętne korzystanie z rozmaitych wyszukiwarek internetowych. Organizatorem konkursu jest Miejska Biblioteka Publiczna Mediateka we Wrocławiu. Konkurs odbywa się pod patronatem Instytutu Informacji Naukowej Bibliotekoznawstwa Uniwersytetu Wrocławskiego.

Szkolni koordynatorzy

Małgorzata Młynarczyk