• Ósmoklasisto !!! Sprawdź jak obliczyć punkty do szkoły średniej
        • Konkurs nadawania imion krasnalom ze spektaklu "Skrytek i Wrocławskie Krasnale"

• 21.06.2020
          • Miło mi poinformować całą społeczność szkolną, że propozycja uczennicy Marysi Knychas z 2a w konkursie nadawania imion krasnalom ze spektaklu "Skrytek i Wrocławskie Krasnale", organizowanym przez Teatr na Ostrowie Tumskim, uzyskała największą ilość punktów. Krasnal otrzymał imię ,,Guzdrałek''.

Marysia zdobyła nagrodę indywidualną oraz nagrodę dla całej klasy 2a, a w nowym roku szkolnym klasy 3a, jaką jest zaproszenie na premierę nowego spektaklu ,,Cukierku ty łobuzie'' lub możliwość wyboru spektaklu i bezpłatnego uczestnictwa całej klasy.

Serdecznie gratuluję i życzę dalszych sukcesów !

• Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur" - Wyniki

• 21.06.2020
          • Z wielką przyjemnością informuję, że w tegorocznej edycji Międzynarodowego Konkursu Matematycznego "Kangur" w swoich kategoriach wynik bardzo dobry(maksymalna ilość pkt.) uzyskali:

1.Jakub Bogusławski kl.4a

2.Marcin Laskowski kl.6a

Wyróżnienia otrzymali:

1. Michał Orski kl.2b

2. Paulina Chachaj kl.2b

3. Hanna Nowak kl.2a

4. Józef Misek kl.3a

5. Maksymilian Pelc kl.3a

6. Jan Knychas kl.4a

7. Dorota Laskowska kl.5a

Gratulacje!!

!Szkolny Koordynator Konkursu:

Alicja Chęcińska

• Słówko na dzień dobry

• 04.06.2020
          • "Zacznij od robienia tego, co konieczne; potem zrób to, co możliwe; nagle odkryjesz, że dokonałeś niemożliwego."

św. Franciszek z Asyżu

Dzisiaj przedstawiam Wam słowa św. Franciszka z Asyżu. Cytat ten przekazuje nam bardzo mądrą myśl. Powoli, ale wytrwale dążmy do wyznaczonego celu. Nigdy nie odpuszczaj, a odniesiesz sukces. Małymi kroczkami możemy wiele zdziałać. Pracujmy a otrzymamy należną nam nagrodę.

Zofia Smoczyńska, kl. VIII b

Marlena Kubacka

• Wyniki szkolnego konkursu na najlepszy autorski film promujący Naszą Szkołę
          • Schola TOTUS TUUS

• 03.06.2020
          • 🎼Podczas pandemii nasza schola nie leniuchowała.

🎼Tęskniliśmy za wspólnymi próbami, byciem razem i dzieleniem się naszym śpiewem🎤

🎼Za zgodna zespołu "niemaGotu" wykonaliśmy cover piosenki "Przybądź święty" 😇

🎼Z racji pandemii w nagraniu mogli wziąć udział nieliczni przedstawić scholi oraz dwie absolwentki❤️

🤝Gratulujemy s. Lucynie Gocyle, p. Amelii Kramarczyk – Pępek i s. Aleksandrze Sys pomysłu i realizacji❤️

🤝Dziękujemy uczniom i rodzicom za zaangażowanie w ten projekt❤️

🎶🎶🎶Efekt jest fantasyczny, zapraszamy do ogladania i dzielenia się🎶🎶🎶

Link:

• Olimpus z języka niemieckiego

• 02.06.2020
          • Z radością informujemy o wynikach olimpiady OLIMPUS z języka niemieckiego.

W gronie LAUREATÓW znaleźli się:

3 miejsce Julia Brunner (kl.6)

8 miejsce Maciej Ceglarek (kl.8)

Gratulujemy!

Adriana Pawula

• Słówko na dzień dobry

• 02.06.2020
          • "Panie, Ostojo moja i Twierdzo, mój Wybawicielu, Boże mój, Opoko moja, na która się chronię. Tarczo moja, Mocy zbawienia mojego i moja Obrono!"

Ps 18 (17), 3

Dzisiaj pragnę, przypomnieć wam piękny fragment Psalmu 18. Zwróćmy uwagę, jaką moc mają te słowa. Gdy je wymawiamy możemy poczuć siłę, moc oraz obecność Boga. Nie zapominajmy, że Jezus jest z nami w każdym momencie naszego życia. Nawet w najtrudniejszych chwilach, podczas stresu czy wielkiego smutku. Również otacza nas opieką w czasie odczuwania radości. Dlatego jak poczujesz, że nie dajesz już rady i myślisz, że jesteś sam przypomnij sobie te słowa.

Zofia Smoczyńska, kl. VIII b

Marlena Kubacka

• Prace uczniów klas szóstych i siódmych

• 24.06.2020
          • Poniżej przedstawiam wspaniałe prace uczniów klas szóstych i siódmych dotyczące figur przestrzennych realizowane podczas nauki zdalnej w ramach lekcji matematyki.

• Konkurs English Master

• 01.06.2020
          • Z radością informujemy, że decyzją organizatora Patricia Sobolewska z klasy 7a uzyskała tytuł laureata powiatowego konkursu English Master 2020.

Serdecznie gratulujemy!

Zapis w regulaminie konkursu:„III ETAP – FINAŁ KONKURSU English Master 2020 nie odbędzie się. Laureaci wyłonieni w II etapie konkursu otrzymają Dyplom Laureata bez wskazania zajętego miejsca. W bieżącym roku szkolnym nie zostanie wyłoniony zwycięzca XVII Wrocławskiego Konkursu Języka Angielskiego ENGLISH MASTER 2020.”

Szkolny koordynator konkursu

Agnieszka Stryczek

• Olimpus z języka angielskiego

• 01.06.2020