• Schola Totus Tuus

FILMIK PRZEDSTAWIAJĄCY SZKOLNĄ SCHOLĘ TOTUS TUUS

PROWADZONĄ PRZEZ SIOSTRĘ LUCYNĘ GOCYŁĘ

FILMIK

1. Udział w Festiwalu Twórczości Chrześcijańskiej "Szukałem Was" w Zakopanem 9.05-12.05.2019r. Schola zajęła II miejsce.

2. Klasyfikacja do Koncertu Finałowego Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej organizowanego przez Fundację Nasza Przyszłość, Radio Maryja i Telewizję Trwam. Koncert Finałowy z naszym udziałem odbędzie się 7 września 2019  w Toruniu.

3. Wydanie płyty scholi TOTUS TUUS „Nasz Bóg jest wielki”. 13.06.2019r.

4. W Toruniu podczas Festynu "11.Dziękczynienie w Rodzinie" zostały ogłoszone wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej organizowanej przez Fundację Nasza Przyszłość. Nasza Schola Totus Tuus zajęła I miejsce.

5. Nasza schola Totus Tuus zajęła I miejsce w XVII Festiwalu Pieśni i Piosenki Patriotycznej zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 8 we Wrocławiu.

6. W kategorii CHÓRY KOŚCIELNE I SCHOLE LITURGICZNE w Międzynarodowym Festiwalu Kolęd i Pastorałek w Będzinie nasza Schola TOTUS TUUS z Niepublicznej Szkoły Podstawowej Sióstr Salezjanek we Wrocławiu zajęła III miejsce. 12.01.2020r.