• Dokumenty rekrutacyjne na rok szkolny 2024/2025

im. Jana Pawła II we Wrocławiu na rok szkolny 2024/2025

Kwestionariusz do kl. I SP

Kwestionariusz kandydata do SP

Dodatkowe obowiązkowe dokumenty do wypełnienia przy przyjęciu ucznia do szkoły

Załącznik do kwestionariusza dla kandydata do SP

Zgoda przetwarzanie wizerunku-Rodzic

Naklejka Powrót do szkoły, szkoła rysunku worka • Pixers® - Żyjemy by  zmieniaćWYPRAWKA PIERWSZOKLASISTY - 2023/2024

MATERIAŁY DO ZAJĘĆ

Do kupienia:

Dwa ołówki, gumka, linijka, temperówka, nożyczki, klej w sztyfcie, jeden blok techniczny A- 4 z białymi kartkami, jeden blok techniczny A - 4 z kolorowymi kartkami, jeden blok rysunkowy z kolorowymi kartkami  A – 4, plastelina (minimum 12 kolorów), farby plakatowe (minimum sześć kolorów), trzy pędzle okrągłe do farb, o różnych rozmiarach (cienki, średni i grubszy), kubeczek do farb, trójkątne kredki BAMBINO lub kredki innej firmy dobrze i lekko rysujące np. ASTRA lub COLORINO, flamastry – minimum 6 kolorów, dwie teczki z gumką, papier kolorowy (wycinanki),  klej Magic w tubce z wygodną końcówką do wyciskania, biały papier ksero (jedna ryza).

STRÓJ NA WF

Do zamówienia i kupienia  w sekretariacie szkoły:

Biała koszulka bawełniana z logo szkoły.

Do kupienia:

Spodenki gimnastyczne granatowe lub czarne, białe skarpetki, buty sportowe

z nierysującą podeszwą, woreczek na strój.

STRÓJ NA BASEN

Do kupienia:

Czepek, strój kąpielowy, klapki, ręcznik, szczotka do włosów lub grzebień.

STRÓJ CODZIENNY

Do zamówienia i kupienia  w sekretariacie szkoły:

Koszulki POLO w czterech kolorach do wyboru (żółty, niebieski, czerwony, granatowy)

z krótkim lub długim rękawem z logo szkoły.

Do kupienia:

Spodnie lub spódnica, buty zmienne.

STRÓJ GALOWY

Kamizelka z logo szkoły.

Do kupienia:

Biała bluzka lub koszula, eleganckie spodnie lub spódnica w kolorze czarnym

lub granatowym, galowe buty.

ZAJĘCIA EDUKACYJNE

Podręczniki i ćwiczenia – edukacja wczesnoszkolna, uczniowie otrzymają na początku roku szkolnego z dotacji przyznanej szkole.

Do kupienia:

Trzy zeszyty w linie 16 kartkowe i trzy zeszyty w kratkę 16 kartkowe ( w tym jeden

do religii).

Podręcznik do religii: „Poznaję Boży świat” autorzy: Ks. Dr Krzysztof Mielnicki, Elżbieta Kondrak, wydaw. „Jedność”.