Nawigacja

Kalendarz szkolny

Kalendarz na rok szkolny 2017/2018

Kalendarz Niepublicznej Szkoły Podstawowej Sióstr Salezjanek im. Jana Pawła II we Wrocławiu

na rok szkolny 2019/2020

 

 

MARZEC

N

 

1.

 

I niedziela Wielkiego Postu

Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Pn

 

2.

 

Plastyczny konkurs „Mój krzyż” dla klas I– IV – odp. katecheci

Literacki konkurs „Krzyż w życiu człowieka” dla klas V – VII - odp. katecheci

Wt

 

3.

 

Udział w międzyszkolnych konkursach o tematyce przyrodniczej – odp. nauczyciele przedmiotów ścisłych

Wyjście do NFM godz. 9.00 – kl. I- II oraz III b – odp. wychowawcy

Śr

4.

Szkolny konkurs biblijny – odp. katecheci

Warsztaty ekologiczne dla klas Ia, Ib – odp. M. Hyk

Wyjście do NFM godz. 11.30 – kl. III a – odp. p. J. Stadniczenko

Cz

 

5.

 

Spowiedź św. dla chętnych uczniów  – odp. katecheci

Akademia Zdrowego Żywienia – kl. II b – odp. J. Gajda

Maks Matematyczny dla kl. IV - VIII – odp. J. Nowak

ADORACJA Najświętszego Sakramentu w kaplicy szkolnej o godz. 20.00-21.00

Pt

6.

Koronka do Miłosierdzia Bożego  w kaplicy szkolnej o godz. 15.00

Sb

7.

 

N

 

 

8.

 

 

II niedziela Wielkiego Postu 

Dzień Kobiet

82. rocznica ogłoszenia Prawd Polaków spod Znaku Rodła – występy scholi – odp. s. L. Gocyła

Pn

9.

 

Wt

 

10.

 

Apel historyczny  - Walka o kształtowanie się granic II Rzeczpospolitej (Powstania śląskie) – odp. P. Ilkowska - Kowol

Śr

 

 

11.

 

 

REKOLEKCJE DLA KL. VII-VIII - odp. s. L. Gocyła, s. E. Piotrowska, wychowawcy

Godz. 17.00- Konferencja dla Rodziców „ Wpływ czytelnictwa na rozwój dzieci i młodzieży”,

po niej około godz. 18.00 zebrania z rodzicami dla wszystkich klas oraz konsultacje - odp. wychowawcy

Cz

12.

REKOLEKCJE DLA KL. VII-VIII - odp. s. L. Gocyła, s. E. Piotrowska, wychowawcy

Pt

 

13.

 

REKOLEKCJE DLA KL. VII-VIII - odp. s. L. Gocyła, s. E. Piotrowska, wychowawcy

Koronka do Miłosierdzia Bożego  w kaplicy szkolnej o godz. 15.00

Sb

14.

 

N

15.

III niedziela Wielkiego Postu 

Pn

16.

 

Wt

17.

Próbny egzamin ósmoklasisty z języka polskiego – odp. U. Mikrut, Z. Racko

Konkurs dla klas I-III – Zakładka do książki – odp. M. Pruszkowska

Dzień św. Patryka – projekt „Irlandia w szkole” pod patronatem Fundacji Kultury Irlandzkiej,

odp. –  nauczyciele j. angielskiego

Śr

 

18.

 

Próbny egzamin ósmoklasisty z  matematyki – odp. A. Chęcińska

Olimpus z j. angielskiego dla klas IV-VIII – odp. M. Polikowska

Rada Pedagogiczna oraz szkolenie członków szkolnych zespołów nadzorujących egzamin

ósmoklasisty

Cz

19.

Próbny egzamin ósmoklasisty z języka angielskiego – nauczyciele j. angielskiego

Ogólnopolska Olimpiada Geograficzna „Olimpus” – odp. E. Wójcik

Konkurs matematyczny „Kangur” – odp. A. Chęcińska

Uroczystość Św. Józefa

Pt

 

20.

 

Olimpusek z języka angielskiego dla klas I – III; odp. – M. Polikowska

Wrocławski Bieg Sponsorowany – odp. M. Kubacka

Koronka do Miłosierdzia Bożego  w kaplicy szkolnej o godz. 15.00

Sb

21.

 

N

22.

IV niedziela Wielkiego Postu 

Pn

23.

Pierwszy dzień wiosny – Dionizje kl. V – VIII – odp. nauczyciele humaniści

Wt

24.

 

Śr

25.

Finał konkursu „Mały Broker Informacji” Mediateka – odp. M. Młynarczyk, J. Nowak

Zwiastowanie Pańskie

Cz

26.

 

Pt

27.

Koronka do Miłosierdzia Bożego  w kaplicy szkolnej o godz. 15.00

Sb

28.

 

N

29.

V niedziela Wielkiego Postu 

Pn

30.

Konkurs recytatorski literatury obcojęzycznej dla klas IV – VIII – język angielski, niemiecki i włoski - odp. nauczyciele języków obcych

Wt

31.

 

 

 

 

LUTY

Sb

1.

 

N

2.

Święto Ofiarowania Pańskiego, Światowy Dzień Życia Konsekrowanego

Pn

3.

 

Wt

4.

 

Śr

 

 

 

5.

 

 

 

Rada Pedagogiczna – szkolenie „ Uczeń – rodzic – nauczyciel – dobra komunikacja oraz współpraca drogą do osiągnięcia sukcesu” - podsumowanie nadzoru pedagogicznego za I półrocze -godz. 15.30.- odp. dyrekcja

ADORACJA Najświętszego Sakramentu w kaplicy szkolnej o godz. 20.00-21.00

Cz

 

 

 

6.

 

 

 

Spowiedź św. dla klas VII SP i chętnych uczniów  – odp. katecheci

Karnawał dla kl. I-III do godz. 11.30, dla kl. IV – V od 14.30-16.30, dla kl. VI, VII, VIII  od godz. 16.30-19.30 – odp. SU i wychowawcy poszczególnych klas

Dzień bez podręcznika

Pt

 

7.

 

Msza św. w kościele parafialnym dla klas  VII a, b SP- odp. katecheci

Wyjście do Muzeum Architektury na zajęcia  „Od rzemiosła do dizajnu”- kl. III b – odp. s. A. Bajkiewicz

Sb

8.

 

N

9.

Zimowisko – Zakrzów - 9-15.02-odp. s. A. Bajkiewicz

Pn

10.

Ferie zimowe od 10.- 23.02.2020

Wt

11.

 

Śr

12.

 

Cz

13.

 

Pt

14.

 

Sb

15.

 

N

16.

 

Pn

17.

 

Wt

18.

 

Śr

19.

 

Cz

20.

 

Pt

21.

 

Sb

22.

 

N

23.

 

Pn

24.

 

Wt

 

25.

 

Spotkanie z pięknym słowem. Wykład z okazji Dnia Języka Ojczystego – odp. nauczyciele j. polskiego

Śr

 

26.

 

Środa popielcowa

Msza św. w kościele parafialnym o godz. 8.00.  –odp. katecheci

Cz

 

 

27.

 

 

Dzień Bezpiecznego Internetu – odp. p. J. Nowak

Szkolny konkurs o Janie Pawle II – odp. Katecheci

Warsztaty dla uczniów kl. IV-VI „Bezpieczeństwo w sieci- ślad cyfrowy”- odp. p. J. Nowak

Pt

28.

 

Sb

29.

 

 

 

 

STYCZEŃ

Śr

1.

Nowy Rok; Świętej Bożej Rodzicielki

Cz

2.

 

Pt

3.

Koronka do Miłosierdzia Bożego  w kaplicy szkolnej o godz. 15.00

Sb

4.

 

N

5.

ADORACJA Najświętszego Sakramentu w kaplicy szkolnej o godz. 20.00-21.00

Pn

 

 

6.

 

 

Uroczystość Objawienia Pańskiego

Światowy Dzień Misyjny Dzieci

Orszak Trzech Króli – odp. p. A. Rybak, s. L. Gocyła

Wt

7.

 

Śr

 

 

 

 

8.

 

 

 

 

Konkurs Olimpus z języka angielskiego i niemieckiego – sesja zimowa - odp. nauczyciele

XVII Mistrzostwa Polski w Grach Matematycznych i Logicznych – odp. p. J. Nowak

Konkurs Olimpusek zintegrowany dla klas I-III – odp. p. J. Gajda, p. A. Płomińska

Ogólnopolska Olimpiada z Matematyki – odp. p. A. Chęcińska

Olimpus z biologii – odp. p. B. Laskowska

Cz

9.

 

Pt

 

 

 

 

10.

 

 

 

 

Koronka do Miłosierdzia Bożego w kaplicy szkolnej o godz. 15.00

Ogólnopolska Olimpiada Zadań Logicznych – odp. p. A. Chęcińska

Międzynarodowy Festiwal Kolęd i Pastorałek w Będzinie – wyjazd scholi – odp. s. L. Gocyła,

p. A. Kramarczyk- Pępek

Do 10.01. – ostateczny termin wystawiania ocen za I półrocze 2019/2020– odp. nauczyciele

Sb

11.

 

N

12.

Chrzest Pański

Pn

 

13.

 

Konkurs Komputerowy Mistrz – odp. p. J. Nowak

Spotkania z rodzicami przyszłych klas pierwszych na rok szkolny 2020/2021- odp. Dyrektor

Wt

14.

Spotkania z rodzicami przyszłych klas pierwszych na rok szkolny 2020/2021- odp. Dyrektor

Śr

 

 

15.

 

 

Kolęda w Niepublicznej Szkole Podstawowej Sióstr Salezjanek  od godz. 8.10-  odp. katecheci

Rada klasyfikacyjna, godz. 15.15 kl. I – III; 16.00 kl. IV-VIII – odp. dyrekcja, wychowawcy

Dzień bez podręcznika

Cz

 

 

16.

 

 

Jasełka dla Niepublicznego Przedszkola Sióstr Salezjanek oraz Rodziców kl. III o godz. 9.30 – odp.

 p. J. Stadniczenko, s. A. Bajkiewicz, p. A. Kramarczyk - Pępek

Koncert Bożonarodzeniowy godz. 17.00- odp. p. U. Mikrut, s. L. Gocyła,  p. A. K. - Pępek

Pt

17.

 

Sb

18.

 

N

19.

 

Pn

20.

 

Wt

21.

Dzień Babci

Śr

 

 

 

22.

 

 

 

bł. Laury Vicuna; Dzień Dziadka

Archipelag skarbów-  program profilaktyki zintegrowanej klasy VII, VIII – odp. p. A. Kalita

Zebrania z rodzicami- od godz. 17.00 (Archipelag skarbów, 17.00 dla rodziców klas 7 i 8)

Wyjście do NFM godz. 9.00 – kl. I - II – odp. wychowawcy

Cz

 

 

23.

 

 

Archipelag skarbów-  program profilaktyki zintegrowanej klasy VII, VIII – odp. p. A. Kalita

Wyjście do NFM godz. 9.00 – kl. III b– odp. s. A. Bajkiewicz

Wyjście do NFM  godz. 11.30 –kl. III a – odp. p. J. Stadniczenko

Pt

24.

Koronka do Miłosierdzia Bożego w kaplicy szkolnej o godz. 15.00

Sb

25.

 

N

26.

 

Pn

27.

Próbny egzamin ósmoklasisty z języka polskiego – p. U. Mikrut, p. Z. Racko

Wt

28.

Próbny egzamin ósmoklasisty z  matematyki – p. A. Chęcińska

Śr

29.

Próbny egzamin ósmoklasisty z języka angielskiego – nauczyciele j. angielskiego

Cz

30.

 

Pt

 

31.

 

Uroczystość św. Jana Bosko - Msza św.  godz. 8.00 w kościele– odp. katecheci

Koronka do Miłosierdzia Bożego w kaplicy szkolnej o godz. 15.00

 

 

 

 

GRUDZIEŃ

N

1.

I Niedziela Adwentu

Pn

2.

 

Wt

 

3.

 

Próbny egzamin ósmoklasisty z języka polskiego – p. U. Mikrut, p. Z. Racko

Wyjście do NFM godz. 9.00 – kl. III b – odp. s. A. Bajkiewicz

Śr

 

 

 

4.

 

 

 

Próbny egzamin ósmoklasisty z  matematyki – p. A. Chęcińska

Wyjście do NFM godz. 9.00 – kl. I i II – odp. wychowawcy

Wyjście do NFM godz. 11.30 – kl. III a – odp. p. J. Stadniczenko

Konkurs na kartkę świąteczną w języku angielskim dla klas I – III, odpowiedzialna  - p. K. Rokita – Storta

Cz

 

 

 

5.

 

 

 

Próbny egzamin ósmoklasisty z języka angielskiego – nauczyciele j. angielskiego

Spowiedź św. dla klas VI SP i  dla chętnych uczniów – odp. katecheci

Warsztaty w Słodkiej Manufakturze – kl. I a i b , godz. 11.00– odp. wychowawcy

ADORACJA Najświętszego Sakramentu w kaplicy szkolnej o godz. 20.00-21.00

Pt

 

 

6.

 

 

Roraty o godz. 8.00 w kościele parafialnym - odp. katecheci

Dzień św. Mikołaja – odp. wychowawcy klas

Koronka do Miłosierdzia Bożego  w kaplicy szkolnej o godz. 15.00

Sb

7.

 

N

 

8.

 

II Niedziela Adwentu

Uroczystość Niepokalanego Poczęcia N.M.P.

Pn

9.

Warsztaty teatralno – językowe w Oxfordzie- odp. p. M. Polikowska

Wt

10.

Konkurs czytania w języku niemieckim, organizowany przez LO XIII; odp. – p. M. Bielak

Śr

 

 

11.

 

 

Roraty o godz. 8.00 w kościele parafialnym - odp. katecheci

Bożonarodzeniowy Kiermasz świąteczny od. godz. 16.00- odp. wychowawcy

Konsultacje dla rodziców wszystkich klas od godz.17.00- wszyscy nauczyciele

Cz

 

12.

 

Szkolny konkurs recytatorski i wokalno-muzyczny kolęd, pastorałek i piosenek bożonarodzeniowych  od godz.9.00

– odp.  p. U. Mikrut, p. A. Kramarczyk-Pępek, s. L. Gocyła

Pt

13.

Koronka do Miłosierdzia Bożego  w kaplicy szkolnej o godz. 15.00

Sb

14.

 

N

15.

III Niedziela Adwentu - rozpoczęcie Nowenny do Bożego Narodzenia

Pn

16.

Ostateczny termin poinformowania uczniów i rodziców o proponowanej  ocenie nds. na I półrocze

Wt

 

 

 

17.

 

 

 

Konkurs dla kl. I-III na kartkę świąteczną – odp. p. M. Pruszkowska

Konkurs na najciekawszą kartkę świąteczną w języku angielskim, niemieckim i włoskim - odp. nauczyciele języków obcych

Jasełka w języku angielskim klasy I –III; odp. p. M. Polikowska, p. K. R. – Storta, p. A. Stryczek

Śr

 

18.

 

REKOLEKCJE DLA KLAS I-III – odp. p. A. Rybak oraz wychowawcy

REKOLEKCJE DLA KLAS IV-VI– odp. s. L. Gocyła oraz wychowawcy

Cz 

 

 

19.

 

 

REKOLEKCJE DLA KLAS I-III – odp. p. A. Rybak oraz wychowawcy

REKOLEKCJE DLA KLAS IV-VI – odp. s. L. Gocyła oraz wychowawcy

Słówko -9.50- Betlejemskie światło pokoju- odp. harcerze

Pt

 

 

 

 

20.

 

 

 

 

Roraty o godz. 8.00 w kościele parafialnym - odp. katecheci

Jasełka odp. p. J. Stadniczenko, s. A. Bajkiewicz (kl. I-IV), s. L. Gocyła (kl. V-VIII)

Wigilie dla uczniów- odp. wychowawcy

Rada Pedagogiczna oraz Wigilia dla nauczycieli i pracowników szkoły godz. 13.30

Wigilia dla absolwentów godz. 16.30- odp. p. M. Kubacka, p. M. Młynarczyk

Sb

21.

 

N

22.

IV Niedziela Adwentu,

Pn

23.

Przerwa świąteczna: 23.12. – 01.01.

Wt

24.

Wigilia

Śr

25.

Boże Narodzenie

Cz

26.

Św. Szczepana

Pt

27.

 

Sb

28.

Europejskie Spotkanie Młodych (Taize’) – Wrocław, 28.12 – 01.01

N

29.

Świętej Rodziny

Pn

30.

 

Wt

31.

 

 

 

 

LISTOPAD

Pt

1.

Uroczystość Wszystkich Świętych

Sb

2.

Dzień Zaduszny

N

3.

 

Pn

4.

 

Wt

5.

ADORACJA Najświętszego Sakramentu w kaplicy szkolnej o godz. 20.00-21.00

Śr

 

6.

 

Rada Pedagogiczna – szkolenie  godz. 15.30- odp. J. Nowak, E. Mikrut, s. Piotrowska

Spotkanie z organem prowadzącym 15.00 -spotkanie z opiekunami stażu awansu zawodowego

Cz

7.

Konkurs patriotyczny plastyczny dla kl. I-III – odp. odp. p. A. Płomińska, p. A. Radkowska

Pt

 

 

 

 

 

8.

 

 

 

 

 

Apel patriotyczny – godz. 10.50 kl. I-VIII –odp. p. Z. Racko, p. M. Młynarczyk, p. G. Szewczuk , p. A. Mazur,

s. L. Gocyła, odśpiewanie z inicjatywy Ministra Edukacji Narodowej w ramach akcji „Szkoła do hymnu”- 

„Mazurka Dąbrowskiego” o godz. 11:11.

Dzień bez podręcznika

Udział w akcji „Śniadanie daje moc”  - klasy I-III – odp. p. A. Zajączkowska, p. A. Radkowska

„Lust auf Lesen” – konkurs czytelniczy z jęz. niemieckiego, odp. p. M. Bielak

Sb

9.

 

N

10.

 

Pn

11.

Święto Niepodległości Dzień wolny od zajęć dydaktyczno-wychowawczych

Wt

12.

Konkurs ekologiczny – odp. nauczyciele przedmiotów ścisłych

Śr

 

13.

 

Konkurs Informatyczny – „Bóbr” – odp. p. J. Nowak

Wyjście na spektakl w ramach profilaktyki uzależnień - Teatr na Ostrowie- kl. VI b- odp. p. J. Krzeszowska

Cz

14.

XXX Ogólnopolskie Forum Szkół Katolickich (14-15.11)

Pt

 

15.

 

Koronka do Miłosierdzia Bożego  w kaplicy szkolnej o godz. 15.00

Wyjście- kl. 3b  do Muzeum Narodowego na zajęcia muzealne zwierzęta w sztuce- odp. s. A. Bajkiewicz

Sb

16.

 

N

17.

 

Pn

 

18.

 

Konkurs z języka angielskiego „ Język i obraz” – odp. p. K. Rokita – Storta

Olimpiada Języka Angielskiego dla klas 8 i 7, godz. 10.00- odp. p. A. Stryczek

Wyjście na spektakl w ramach profilaktyki uzależnień - Teatr na Ostrowie- kl. VI a- odp. p. J. Nowak

Wt

 

19.

 

Ogólnopolski Dzień Praw Dziecka – happening – odp. SU i wychowawcy klas

Wyjście do NFM kl. I i II godz. 9.00 – odp. wychowawcy

Śr

 

 

20.

 

 

Koncert patriotyczny dla rodziców w wykonaniu naszych uczniów godz. 17.00.

Zebrania z rodzicami od godz. 18.00, dla klas pierwszych – spotkanie z organem prowadzącym

– odp. – wychowawcy

Cz

21.

Cecyliada- Festiwal piosenki religijnej dla kl. I- VIII - odp. p.  A. Rybak

Pt

 

22.

 

Koronka do Miłosierdzia Bożego  w kaplicy szkolnej o godz. 15.00

Imieniny Dyrektora Szkoły – odp. p. G. Szewczuk,  s. L. Gocyła

Sb

23.

 

N

24.

 Uroczystość Chrystusa Króla

Pn

25.

 

Wt

26.

Konkurs recytatorski dla klas I-III - odp. p. J. Stadniczenko, s. A. Bajkiewicz

Śr

27.

Alfik matematyczny – odp. p. A. Chęcińska

Cz

 

28.

 

Andrzejki – od godz. 15.00-18.00 – kl. IV-VI; od 18.00-21.00- kl. VII- VIII - odp. wychowawcy

Ogólnopolski konkurs Biblia i Przypowieści biblijne – odp. p. A. Rybak

Pt

29.

Koronka do Miłosierdzia Bożego  w kaplicy szkolnej o godz. 15.00

Sb

30.

 

 

 

 

 

PAŹDZIERNIK

Wt

 

1.

 

Druga  rocznica odejścia do domu Ojca śp. Anny Wolnej- Msza św. o godz. 7.00 w kościele parafialnym

Śr

 

 

 

 

2.

 

 

 

 

Św. Aniołów Stróżów

Apel  na pamiątkę wybuchu II wojny światowej -  godz. 11. – odp. p. Z. Racko

Spotkanie z Absolwentami godz. 16.00 – 18.00 – odp. p. M. Młynarczyk, p. M. Kubacka

Projekt „ Deutsch Plus” ” pod patronatem Ambasady Niemiec i Instytutu Goethego; odp. – p. M. Bielak

Cz

 

 

3.

 

 

Spowiedź św. dla klas  IV SP i dla chętnych uczniów – odp. katecheci

Warsztaty na temat niepełnosprawności dla kl. VI a, b, V a: „ My , wy , oni razem zmieniamy świat od . 9.00- 12.00 – Fundacja Larche- odp. p. M. Kubacka

Pt

 

 

4.

 

 

Msza św. w kościele parafialnym dla klas  IV a, b SP- odp. katecheci

Wyjście kl. 3b na zajęcia do Muzeum Architektury- odp. s. A. Bajkiewicz

Koronka do Miłosierdzia Bożego  w kaplicy szkolnej o godz. 15.00

Sb

5.

 

N

6.

Synod Biskupów dla regionu Panamazońskiego – Rzym, 6-27.10

Pn

7.

NMP Różańcowej - konkurs na najpiękniejszy różaniec – odp. katecheci

Wt

8.

 

Śr

 

 

9.

 

Pasowanie na ucznia klas pierwszych SP godz. 9.00- odp. wychowawcy

Wyjazd scholi 9.-10.X na XIX Ogólnopolską Pielgrzymkę Rodziny Szkół im. Jana Pawła II na Jasną Górę- odp. s. L. Gocyła

Cz

 

10.

 

Olimpus biologia, geografia, chemia, fizyka dla klas V – VIII – odp. nauczyciele przedmiotów

Klasy I – wycieczka integracyjna do Muzeum Wsi Opolskiej – odp. p. M. Hyk, p. A. Płomińska

Pt

 

 

 

11.

Msza św. w kościele parafialnym z okazji Dnia Edukacji Narodowej o godz. 9.00- odp. katecheci

Apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej – odp. p. G. Szewczuk, p. M. Młynarczyk, s. L. Gocyła

Rada pedagogiczna – godz. 15.30 – odp. dyrekcja

Dzień bez podręcznika

Sb

12.

 

N

13.

Dzień Papieski

Pn

 

 

14.

 

 

Dzień Edukacji Narodowej

Dzień wolny od zajęć dydaktyczno-wychowawczych, w szkole organizowane są zajęcia opiekuńczo-wychowawcze

Wt

15.

 

Śr

 

 

 

16.

 

 

 

Dzień Papieski –odp. katecheci

Konkurs plastyczny „Barwy jesieni” – odp. p. M. Pruszkowska

Zdolny Ślązak j. polski  godz. 12.00 – 12.45– odp. nauczyciele j. polskiego

Zdolny Ślązak  historia  godz. 13.00 – 13.45– odp.  p. P. Ilkowska

Cz

 

 

17.

 

 

„Maks Matematyczny”- odp. p. J. Nowak

Zdolny Ślązak matematyka  godz. 12.00 – 12.45– odp. nauczyciele matematyki

Zdolny Ślązak  fizyka  godz. 13.00 – 13.45– odp. p. Z. Antkowiak

Pt

 

 

 

 

18.

 

 

 

 

Koronka do Miłosierdzia Bożego  w kaplicy szkolnej o godz. 15.00

Olimpiada Języka Angielskiego organizowana przez Wyższą Szkołę Języków Obcych w Poznaniu, etap szkolny; odpowiedzialna – A. Stryczek

Zdolny Ślązak biologia  godz. 12.00 – 12.45– odp. p. B. Laskowska

Zdolny Ślązak  chemia  godz. 13.00 – 13.45– odp.  p. P. Szyba

Sb

19.

 

N

20.

Światowa Niedziela Misyjna; Tydzień Misyjny , 21 – 27.10.

Pn

 

21.

 

Zdolny Ślązak j. angielski  godz. 12.00 – 12.45– odp. nauczyciele j. angielskiego

Zdolny Ślązak j. niemiecki  godz. 13.00 – 13.45– odp. nauczyciele j. niemieckiego

Wt

 

22.

 

Konkurs Union Jack+ dla klas 7 i 8 – odp. angliści

Zdolny Ślązak  geografia  godz. 12.00 – 12.45– odp. p. E. Wójcik

Śr

 

 

 

23.

 

 

 

Spotkanie dla wychowawców klas- godz. 15.30- odp. dyrekcja, psycholog, pedagog szkolny

Konsultacje dla Rodziców wszystkich klas od godz.17.00 – odp. wszyscy nauczyciele

„Dziady” – przedstawienie dla rodziców godz. 16.00 – p. G. Szewczuk, p. M. Młynarczyk Wycieczka klas II do gospodarstwa ekologicznego  – odp. p. J. Gajda, p. A. Zajączkowska

Cz

24.

 

Pt

 

25.

 

Koronka do Miłosierdzia Bożego  w kaplicy szkolnej o godz. 15.00

Kiermasz misyjny- odp. s. L. Gocyła

Sb

26.

 

N

27.

 

Pn

 

 

28.

 

 

Konkurs fotograficzny – Wrocławska jesień -odp. p. M. Adamska-Lech

Warsztaty na temat niepełnosprawności dla kl. IV a, b, V b: „ My , wy , oni razem zmieniamy świat od 8.10- 11.00 – Fundacja Larche- odp. p. M. Kubacka

Wt

 

29.

 

Przegląd pieśni i poezji patriotycznej – odp. p. U. Mikrut, p. M. Młynarczyk, p. G. Szewczuk ,

p. A. Mazur, s. L. Gocyła

Śr

 

30.

 

Oddajemy cześć zmarłym – porządkowanie grobów na cmentarzach- odp. wychowawcy klas

Dzień kultury irlandzkiej dla klas: II, IV, V, VI, VII, VIII – odp. p. I. Popławska oraz angliści

Cz

 

31.

 

Konkurs „przebranie za świętych”- Holy Wins - odp. katecheci

Spowiedź św. dla klas  V SP i dla chętnych uczniówodp. katecheci

 

 

 

 

WRZESIEŃ

N

1.

 

Pn

 

2.

 

Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego w kościele parafialnym o godz. 9.00.  –odp. katecheci

Powitanie klas pierwszych SP o godz.10.00 – odp. wychowawcy klas II

Wt

3.

 

Śr

4.

 

Cz

5.

ADORACJA Najświętszego Sakramentu w kaplicy szkolnej -godz. 20.00-21.00

Pt

 

6.

 

Koronka do Miłosierdzia Bożego  w kaplicy szkolnej o godz. 15.00

Wyjazd scholi do Torunia od 6.09-7.09- odp. s. L. Gocyła

Sb

7.

 

N

8.

IX Tydzień wychowania 8-14.09.

Pn

 

9.

 

Diagnoza gotowości szkolnej dla klas I a, b – odp. wychowawcy

Diagnoza z j. polskiego dla kl. IV SP- odp. p. Z. Racko

Wt

10.

Diagnoza z matematyki dla kl. IV SP– odp. p. A. Chęcińska

Śr

11.

 

Cz

12.

 

Pt

13.

Koronka do Miłosierdzia Bożego  w kaplicy szkolnej o godz. 15.00

Sb

14.

Podwyższenie Krzyża Św.

N

15.

 

Pn

16.

Konkurs na najpiękniejszy różaniec dla Matki Bożej – odp. katecheci

Wt

17.

Wybory do SU – odp. p. Z. Racko

Śr

 

 

18.

 

 

Rada Pedagogiczna godz. 15.30- odp. dyrekcja

Apel z okazji św. Stanisława Kostki – odp. katecheci

Uroczysta gala wręczenia stypendiów -godz. 12.00 w Zespole Szkół nr 14

Cz

 

19.

 

Konkurs dla klas I-III –„ Kartka z wakacji” – odp. p. A. Zajączkowska, p. J. Gajda

Maraton matematyczny – odp. p. J. Nowak, p. A. Chęcińska

Pt

 

 

20.

 

 

Wyniki diagnoz uczniów nowych – odp. nauczyciele poszczególnych przedmiotów

Koronka do Miłosierdzia Bożego  w kaplicy szkolnej o godz. 15.00

Sprzątanie świata – odp. p. E. Pietrzyk

Sb

21.

 

N

22.

 

Pn

23.

 

Wt

24.

XIX Ogólnopolskie Forum Młodzieży Szkół Katolickich – Jasna Góra

Śr

 

 

 

 

25.

 

 

 

 

Zebrania z Trójkami klasowymi - godz. 16.30 – odp. dyrekcja

Godz. 17.00- Konferencja dla Rodziców, po niej około godz. 18.00 zebrania z rodzicami

dla wszystkich klas  - odp. wychowawcy

Diagnoza z matematyki dla kl. IV SP– odp. p. A. Chęcińska

Europejski dzień języków obcych - odp. nauczyciele języków obcych

Cz

 

26.

 

Olimpiada Matematyczna Juniorów – odp. p. J. Nowak

Wycieczka integracyjna klas 4, 26 -27 września– odp. p. M. Adamska – Lech, p.  A. Stryczek.

Pt

 

 

 

27.

 

 

 

Szkolenie dla nauczycieli szkół i przedszkoli – Ostrów Wlkp od godz. 9.00-15.00

– Prelegenci  z Centrum Arrupe.

Apel patriotyczny – 80.rocznica wybuchu II wojny – odp. zespół humanistów

Koronka do Miłosierdzia Bożego  w kaplicy szkolnej o godz. 15.00

Sb

28.

 

N

29.

 

Pn

 

30.

 

Egzamin na kartę rowerową – odp. p. E. Pietrzyk

Wycieczka klas III do Krasiejowa – odp. p. J. Stadniczenko, s. A. Bajkiewicz

 

 

 

Kontakt

  • Niepubliczna Szkoła Podstawowa Sióstr Salezjanek im. Jana Pawła II
    Plac Franciszkański 1-3
    50-070 Wrocław
  • 71 343 72 97

Środa 03.06.2020

liczba odwiedzin: 1408187