Nawigacja

Zajęcia dodatkowe

ZAJĘCIA DODATKOWE

W NIEPUBLICZNEJ SZKOLE PODSTAWOWEJ  SIÓSTR SALEZJANEK

IM. JANA PAWŁA II WE WROCŁAWIU

W ROKU SZKOLNYM 2019/2020

 

Nazwa Zajęć

Odpowiedzialny

Dzień

Godzina

Sala

Ceramika

Adamska- Lech Małgorzata

czwartek

13.00-14.00

14.10-15.10

ceramika

Zajęcia wyrównawcze dla

kl. III a, b SP

s. Bajkiewicz Anna

wtorek

13.45-14.30

109

Zajęcia wyrównawcze z matematyki

klasy 4,5,8

Chęcińska Alicja

środa

7.20-8.10

106

Zgrabna sylwetka dla kl. I -III

 

Drewnicka-Ogrodnik Joanna

poniedziałek

piątek

12.45-15.25

12.45-15.15

harcówka

Zajęcia Chefik kl. I-III

Firma Advisium

 

środa

13.40-14.25

109

Zajęcia rozwijające uzdolnienia z j. włoskiego

Gabryszewska – Konieczny Anna

poniedziałek

12.55-13.40

313

Zajęcia sportowe-tenis stołowy

Giża Grzegorz

 

czwartek

7.20-8.05

s. gimn. 108

Zajęcia sportowe-piłka nożna

kl. IV - VIII

Giża Grzegorz

środa

14.45-15.30

s. gimn. 108/boisko

Zajęcia sportowe-piłka nożna

kl. III

Giża Grzegorz

wtorki czwartki

12.45-13.40  

s. gimn. 108/boisko

Basen kl. IV - VII

Giża Grzegorz

wtorek

 

14.00-15.00

15.00-16.00

ul. teatralna

Schola młodsza kl. I-III

s. Gocyła Lucyna

 

poniedziałek

14.00– 15.00

204

Schola starsza kl. IV-VIII

s. Gocyła Lucyna/ Kramarczyk- Pępek A.

czwartek

 14.45 – 15.30

s.gim. 108

Zajęcia wyrównawcze

Hyk Monika

 

czwartek

8.10-8.55

105

Koło rozwijające z historii

Ilkowska- Kowol Patrycja

poniedziałek

13.50-14.35

307

Zajęcia wyrównawcze

klasa II a

Jędrzejewska Aleksandra

poniedziałek

12.55-13.40

102

Zespól instrumentalny

Kramarczyk- Pępek Amelia

piątek

7.20- 8.05

302

Koło taneczne

klasy 1-3

Krzeszowska Joanna

piątek

13.55-14.40

103

Zajęcia rozwijające uzdolnienia- piłka ręczna

Krzeszowska Joanna

środa

7.20- 8.05

216/boisko

Koło przyrodnicze kl. V-VIII

Laskowska Bożena

raz w m-c./4 godz.

-

zajęcia poza szkołą

Zuchy

hm. Lubryka Maria

pwd. Lubryka Iwona

piątek

15.30 – 16.30

harcówka

Harcerze

hm. Lubryka Maria

pwd. Lubryka Iwona

piątek

15.30– 16.30

306

Zajęcia wyrównawcze z j. polskiego

klasy 7

Mikrut Urszula

poniedziałek

7.20- 8.05

311

Koło redakcyjne gazetki szkolnej

 

Mikrut Urszula

środa

7.20- 8.05

311

J. polski dla obcokrajowców

Mikrut Urszula

wtorek

czwartek

14.45-15.30

310

Zajęcia wyrównawcze

z j. polskiego klasy 6

Młynarczyk Małgorzata

 

czwartek

13.55-14.40

303

Koło informatyczno-matematyczne

 „ Potyczki z komputerem” kl.  5-6

Nowak Joanna

czwartek

13.55 – 14.40

206

Zajęcia wyrównawcze

klasy   6 i  7/co drugi tydz.

Nowak Joanna

piątek

13.55 – 14.40

209/206

Robotyka

Nawrocka - Pawlak Monika –

poniedziałek

13.30-14.15

109

Zajęcia dla rozpoczynających j. niemiecki od kl. V-VII

Pawula Adriana

środa

15.35-16.20

310

Koło biblijne

 

s. Piotrowska Ewa

wtorek

7.40-8.05

307

Badminton

klasy 1-8, gimnazjum i dorośli

Płomińska Anna

sobota

 

9.00 – 12.00

 

sala

018/216

Zajęcia wyrównawcze

z j. angielskiego

Popławska Izabela

poniedziałek

14.45-15.30

213

Zajęcia wyrównawcze z j. polskiego dla kl. VIII/co drugi tydzień

Racko Zdzisława

czwartek

7.20 - 8.05

306

Zajęcia wyrównawcze z j. polskiego dla kl. IV/co drugi tydzień

Racko Zdzisława

piątek

 

13.40 - 14.25

303

Zajęcia dla ucznia uzdolnionego

Polikowska Magdalena

piątek

 

13.55-14.40

105

Zajęcia plastyczne „Kredkami do nieba”

Rokita – Storta Karolina

piątek

13.00-14.00

109

Koło matematyczne-zajęcia rozwijające uzdolnienia dla kl. 3 a, b

Stadniczenko Jolanta

piątek

13.45-14.30

205/109

Zajęcia wyrównawcze z j. angielskiego dla klas 5,6

Stryczek Agnieszka

wtorek

7.30-8.05

311

Zajęcia wyrównawcze z j. polskiego

dla klas 5 a, b

Szewczuk Grażyna

czwartek

14.45-15.30

202

Zajęcia rozwijające uzdolnienia dla klasy V a

Szewczuk Grażyna

wtorek

13.45-14.30

202

Zajęcia wyrównawcze z chemii dla kl. VII-VIII

Szyba Piotr

wtorek

7.20- 8.05

310

Koło chemiczne dla kl. VII-VIII

 

Szyba Piotr

piątek

7.20- 8.05

310

Szachy

Towgin Piotr

wtorek

13.15 – 14.00

14.05 -  14.50

202

Koło geograficzne

Wójcik Ewa

poniedziałek

14.45-15.30

302

Zajęcia z j. angielskiego

Speed Szkoła Języka Angielskiego

piątek

11.55-12.40

303

Zajęcia z j. angielskiego

Speed Szkoła Języka Angielskiego

wtorek

12.55-13.40

109

Zajęcia z j. angielskiego

Speed Szkoła Języka Angielskiego

czwartek

8.10-8.55

303

Zajęcia z j. angielskiego

Speed Szkoła Języka Angielskiego

czwartek

8.10-8.55

302

Zajęcia z j. angielskiego

Speed Szkoła Języka Angielskiego

środa

12.50-13.35

202

Zajęcia z j. angielskiego

Speed Szkoła Języka Angielskiego

poniedziałek

14.45-15.30

109

Zajęcia z j. angielskiego

Speed Szkoła Języka Angielskiego

wtorek

14.45-15.30

109

Zajęcia z j. angielskiego

Speed Szkoła Języka Angielskiego

czwartek

14.00-15.00

204

Zajęcia z j. angielskiego

Speed Szkoła Języka Angielskiego

wtorek

12.00- 13.00

104

Zajęcia z j. angielskiego

Speed Szkoła Języka Angielskiego

poniedziałek

8.10.-9.00

209

Zajęcia z j. angielskiego

Speed Szkoła Języka Angielskiego

poniedziałek

12.55 -13.55

202

Zajęcia z j. angielskiego

Speed Szkoła Języka Angielskiego

poniedziałek

14.45- 15.30

202

Zajęcia z j. angielskiego

Speed Szkoła Języka Angielskiego

piątek

8.10-8.55

203

Zajęcia z j. angielskiego

Speed Szkoła Języka Angielskiego

wtorek

14.00-15.00

203

Zajęcia z j. angielskiego

Speed Szkoła Języka Angielskiego

wtorek

12.55- 13.55

204

Zajęcia z j. angielskiego

Speed Szkoła Języka Angielskiego

wtorek

13.00-14.00

103

Zajęcia z j. angielskiego

Speed Szkoła Języka Angielskiego

piątek

13.55-15.00

204

Zajęcia z j. angielskiego

Speed Szkoła Języka Angielskiego

środa

13.55-15.00

202

Zajęcia z j. angielskiego

Speed Szkoła Języka Angielskiego

poniedziałek

14.45- 15.30

203

Mały Pitagoras

Instytut Matematyczny UW

czwartek

13.30-14.45

109

Mały Pitagoras

Instytut Matematyczny UW

czwartek

14.45-16.00

109

 

Speed Szkoła Języka Angielskiego
Tel. 71 788 96 91, www.myspeed.pl

 

 

Kontakt

  • Niepubliczna Szkoła Podstawowa Sióstr Salezjanek im. Jana Pawła II
    Plac Franciszkański 1-3
    50-070 Wrocław
  • 71 343 72 97

Piątek 21.02.2020

liczba odwiedzin: 1320630