DZIĘKUJEMY - ZA PIERWSZE TRZY LATA NAUKI
W NASZEJ SZKOLE
Tu zaczęła się nasza historia,
pierwszy dzień w szkole, pierwszy krok…
Tu uczyliśmy się próbować,
czasem przegrać, czasem wstać…
To nie koniec — to początek drogi,
w sercach mamy skrzydła, nie lęki i trwogi.
Trzy wspólne lata żegnamy dziś,
dziękujemy za wszystko — już umiemy iść.
Tak uczniowie klasy 3b - 11 czerwca, żegnali - słowami piosenki „To nie koniec” autorstwa Kamili Bednarek - trzy pierwsze lata nauki, zaprezentowali przed swoimi rodzicami różne umiejętności, które zdobyli w tym czasie. Podczas akademii usłyszeliśmy utwór wykonany na fletach; były tańce, a wśród nich przepiękny Walc w wykonaniu całej klasy. W przedstawieniu pt. „Jest taki kwiat” zostało ukazane piękno, które tkwi w dobrym człowieku. Na koniec wszyscy cieszyliśmy się spotkaniem przy wspólnym stole.
Dziękujemy za każdy dzień,
za cierpliwość, uśmiech, gest.
Za to, że ktoś wierzył w nas,
za wesołe zabawy, wspólny czas.
To nie koniec — to nowy czas,
choć trochę się boimy, damy radę, tak!
Bo tu nauczyliśmy się marzyć i śnić,
a kto umie marzyć — ten potrafi żyć.
Dziękujemy s. Dyrektor Renacie Marchewce za obecność podczas akademii, p. Annie Mazur za przygotowanie dzieci do występu od strony muzycznej, p. Małgorzacie Adamskiej – Lech i mamusiom dzieci z klasy 3 B za pomoc w przygotowaniu dekoracji, a za obsługę techniczną s. Joannie Jach i Kacprowi Szymańskiemu, uczniowi klasy VII A.
s. Małgorzata Pieprzyk – wychowawca klasy 3 B
Tu zaczęła się nasza historia,
pierwszy dzień w szkole, pierwszy krok…
Tu uczyliśmy się próbować,
czasem przegrać, czasem wstać…
To nie koniec — to początek drogi,
w sercach mamy skrzydła, nie lęki i trwogi.
Trzy wspólne lata żegnamy dziś,
dziękujemy za wszystko — już umiemy iść.
Tak uczniowie klasy 3b - 11 czerwca, żegnali - słowami piosenki „To nie koniec” autorstwa Kamili Bednarek - trzy pierwsze lata nauki, zaprezentowali przed swoimi rodzicami różne umiejętności, które zdobyli w tym czasie. Podczas akademii usłyszeliśmy utwór wykonany na fletach; były tańce, a wśród nich przepiękny Walc w wykonaniu całej klasy. W przedstawieniu pt. „Jest taki kwiat” zostało ukazane piękno, które tkwi w dobrym człowieku. Na koniec wszyscy cieszyliśmy się spotkaniem przy wspólnym stole.
Dziękujemy za każdy dzień,
za cierpliwość, uśmiech, gest.
Za to, że ktoś wierzył w nas,
za wesołe zabawy, wspólny czas.
To nie koniec — to nowy czas,
choć trochę się boimy, damy radę, tak!
Bo tu nauczyliśmy się marzyć i śnić,
a kto umie marzyć — ten potrafi żyć.
Dziękujemy s. Dyrektor Renacie Marchewce za obecność podczas akademii, p. Annie Mazur za przygotowanie dzieci do występu od strony muzycznej, p. Małgorzacie Adamskiej – Lech i mamusiom dzieci z klasy 3 B za pomoc w przygotowaniu dekoracji, a za obsługę techniczną s. Joannie Jach i Kacprowi Szymańskiemu, uczniowi klasy VII A.
s. Małgorzata Pieprzyk – wychowawca klasy 3 B