• Szkolenie z Pierwszej Pomocy

• Nowa galeria Pierwsza pomoc została dodana do albumu fotograficznego

Uczniowie klas I-III w dniu 9 paździenika brali udział w szkoleniu z Pierwszej Pomocy przeprowadzonego przez pracownika Straży Miejskiej we Wrocławiu. Uczniowie zapoznali się z zasadami udzielania pierwszej pierwszej pomocy przez przyjazdem służb specjalnych.

Aleksandra Jędzejewska

• Dzień Chłopaka w klasie IIIa i IIIb

• 18.10.2023
          • Nowa galeria Dzień Chłopaka w klasie IIIa i IIIb została dodana do albumu fotograficznego

W dniu 29 września klasy IIIA i IIIB wyszły do Muzeum Movie Gate na Placu Solnym na "Warsztaty szalonego Naukowca" z okazji Dnia Chłopaka. Uczniowie mieli okazję wziąć udział w eksperymentach z ciekłym azotem. Poznali jego właściwości i sposoby wykorzystania oraz zasady bezpiecznego obchodzenia się z nim. Każdy mógł spróbować ciekłego azotu ,,na własnej skórze" oraz poznać jak smakuje zamrożone jedzenie. Wszyscy świetnie się bawili.

Aleksandra Jędrzejewska

Jolanta Gajda

• Wycieczka klasy 1a

• Nowa galeria Wycieczka klasy 1a została dodana do albumu fotograficznego

W dniu 17.10 klasa 1a wybrała się na wrocławski rynek. Poznaliśmy kilka legend związanych z ważniejszymi punktami rynku. Mieliśmy możliwość spojrzenia na współczesne miejsca na rysunkach, które pokazywały jak wyglądały kilkaset lat temu. To było ciekawe przeżycie.

Ewelina Stochnij

• 12.10.2023
          • Nowa galeria Dzień Edukacji Narodowej została dodana do albumu fotograficznego

250 lata temu, 14 października 1773 roku, na wniosek króla Stanisława Augusta Poniatowskiego, sejm powołał do życia Komisję Edukacji Narodowej. Była ona pierwszym ministerstwem oświaty publicznej w Polsce i pierwszą tego typu instytucją w Europie.

Wierni tradycji - 12 października br. -  obchodziliśmy w naszej szkole Dzień  Edukacji Narodowej.

• Pasowanie pierwszoklasistów 11.10.2023

• 12.10.2023
          • Nowa galeria Pasowanie pierwszoklasistów 11.10.2023 została dodana do albumu fotograficznego

11 października 2023 r. odbyła się w naszej szkole uroczystość pasowania na ucznia. Jest to szczególny dzień, który na długo pozostanie w pamięci każdego ucznia klasy pierwszej. W tym dniu dzieci oficjalnie przyjęte zostały do grona uczniów szkoły. Wszystkim pierwszoklasistom w tak ważnym dla nich dniu życzymy wielu sukcesów na nowej drodze obowiązków szkolnych.

• Pożegnanie Remika z klasy VIa

• 11.10.2023
          • Uczniowie klasy VIa wraz z wychowawcą pożegnali się z Remikiem S., który od nowego roku szkolnego rozpoczął naukę w nowej szkole. Cała klasa złożyła Remikowi życzenia i wręczyła drobny upominek.

Patrycja Ilkowska-Kowol

• Samorząd Uczniowski w roku szkolnym 2023/24

• 10.10.2023
          • Z radością informuję, że przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego została uczennica z klasy VIIIa Sara Pliszka, zastępcą przewodniczącej Urszula Starzyńska z klasy VIIIa, a skarbnikiem Hanna Węgrzyn z klasy VIa. Opiekunem SU została ponownie Patrycja Ilkowska-Kowol.

Gratuluję zwycięzcom!

• Sekces uczennicy klasy 7a

• 09.10.2023
          • Nowa galeria Sekces uczennicy klasy 7a została dodana do albumu fotograficznego

Sukces uczennicy klasy 7a Rity Kulieshovej.

Razem ze swoim zespołem trójkowym ZDOBYŁA BRĄZOWY MEDAL NA MISTRZOSTWACH POLSKI JUNIORA W AKROBATYCE!

Serdecznie gratulujemy!!!

• Dzień Chłopaka w klasach piątych

• 04.10.2023
          • W tym roku Dzień Chłopaka klasy 5-te spędziły bardzo aktywnie. Dwie godziny wspólnej zabawy w sali gier PIXEL XL to świetny sposób na integrację i bycie razem, a także na rozładowanie ogromnych pokładów energii drzemiących w piątoklasistach :-)

wychowawczynie

Małgorzata Młynarczyk

• Spotkanie Absolwentów

• 04.10.2023
          • W dniu 22 września w naszej szkole odbyło się kolejne spotkanie z naszymi Absolwentami. Cieszymy się, że odwiedzili nas w tak licznym i wesołym gronie. Przybyło kilkadziesiąt osób z różnych roczników. Najliczniejszą grupę, jak zwykle we wrześniu, stanowili nasi najmłodsi Absolwenci, czyli ci, którzy jeszcze w czerwcu 2023r. nazywali się uczniami Niepublicznej Szkoły Podstawowej Sióstr Salezjanek. Licznie przybyli też ich starsi koledzy.

Dziękujemy za Waszą obecność i chęć wracania w mury byłej szkoły. Jesteśmy wdzięczni za każde słowo, rozmowę i uśmiech.

Do zobaczenia przy kolejnej okazji.

w imieniu Grona Pedagogicznego

Małgorzata Młynarczyk