• Spotkanie integracyjne dla klas pierwszych

• 10.06.2021
          • KLASA I A

16.45 - kl. I a z jednym rodzicem gromadzi się w świetlicy szkolnej, powitanie przez wychowawcę.

17.00 – spotkanie dzieci z wychowawcą w klasie, rodzice przechodzą do sali gimnastycznej na wykład p. Agnieszki Kality pt.: „Przygotowanie dziecka do szkoły” – psychologa szkolnego. Po wykładzie rodzice zamawiają mundurki szkolne i czekają na dzieci.

17.45 - wychowawcy sprowadzają dzieci na salę gimnastyczną, jest to zakończenie spotkania.

KLASA I B

16.45 - kl. I b z jednym rodzicem gromadzi się na sali gimnastycznej, powitanie przez wychowawcę.

17.00 – spotkanie dzieci z wychowawcą w klasie, rodzice na  sali gimnastycznej mają wykład z p. Agnieszką Kalitą pt.: „Przygotowanie dziecka do szkoły” – psychologiem szkolnym. Po wykładzie rodzice zamawiają mundurki szkolne i czekają na dzieci.

• Dzień Dziecka w IIIb

• 01.06.2021
          • 1 czerwca klasy trzecie świętowały Dzień Dziecka. Wśród wielu atrakcji znalazły czas na kreatywne warsztaty „Zrób misia”. Uczniowie własnoręcznie zrobili swoją przytulankę - bez użycia igły i nici! Nadali swojemu misiowi imię i otrzymali akt nadania imienia.

Jolanta Gajda

• Dzień Dziecka w IIIa

• 01.06.2021
          • Z okazji Dnia Dziecka klasa IIIA wyszła na piknik do Parku Staromiejskiego. Były gry i zabawy na placu zabaw. Dzieci mogły przejechać się również karuzelą oraz zjeść popcorn i watę cukrową. Ważne były również wspólne rozmowy na kocyku. Wracając klasa wybrała się na lody. Wszyscy byli bardzo zadowoleni z dzisiejszego wyjścia!

Aleksandra Jędrzejewska